You are currently viewing ELIKSIR DŁUGOWIECZNOŚCI

ELIKSIR DŁUGOWIECZNOŚCI

Każdy z nas , Ty pewnie również chciałbyś skosztować eliksiru długowieczności. Zupełnie nie jesteśmy świadomi, że tak naprawdę mamy go pod nosem.

Czy zastanawiasz się nad tym skąd się biorą problemy skórne, bóle kręgosłupa, zwyrodnienia i bóle stawów, zaparcia, nadciśnienie, migreny, zmęczenie i rozdrażnienie oraz inne tego typu dolegliwości, nie wymieniając ciężkich, powszechnie znanych chorób. Pamiętaj, że każda choroba i dolegliwość ma swoją przyczynę.

Jest na to rozwiązanie – TAK! ELIKSIR DŁUGOWIECZNOŚCI – jeżeli wprowadzisz jeden ale jakże ważny nawyk, możesz uwolnić się od tych wszystkich uciążliwości dnia codziennego.

Tym eliksirem jest oczywiście woda strukturyzowana, a nawykiem ratującym Ci życie i wprowadzającym w stan zdrowia Twoje ciało jest regularne jej picie w odpowiednich ilościach.

Już za czasów starożytnych Egipcjan, Greków i Rzymian a później w średniowieczu stosowano wodę strukturyzowaną jako skuteczny środek leczniczy.

Dlaczego tak ważne jest aby to była woda strukturyzowana a nie butelkowana czy z kranu ?

Ciało dorosłego człowieka zbudowane jest w 70 % z wody i jest to woda właśnie strukturyzowana. Badania wykazały, że człowiek ważący 75 kg ma w sobie 50 l wody, zatem tylko wprowadzanie TAKIEJ SAMEJ WODY STRUKTURYZOWANEJ  do naszego ciała ma na nie uzdrawiający wpływ, co również potwierdziły badania.

Światowy ekspert w dziedzinie badań wody Prof. Mu Shik John, autor ponad 250 prac naukowych, w jednej z nich napisał: „Starzenie się jest spowodowane utratą heksagonalnej wody z narządów, tkanek i komórek. Odtwarzanie strukturyzowanej wody w naszym organizmie może zwiększyć witalność, spowolnić proces starzenia a także zapobiegać chorobom”

Potwierdzeniem tej teorii są również słowa dr Yang H. Och z Uniwersytetu w Harvardzie – „ Charakterystyczne dla struktury heksagonalnej wody jest, że sprzyja zdrowiu i zwiększa długowieczność” .

Tylko woda o odpowiedniej strukturze i parametrach może z łatwością wnikać do komórek oczyszczając je z toksyn i odżywiając.

Dlaczego woda butelkowana i kranowa ma uszkodzoną strukturę ?

Woda w naturze ma 60-letni cykl obiegu, czyli dziś wylana szklanka wody na ziemię wypłynie za 60 lat. Na co trafi taka woda? Na nawozy sztuczne na polach, do oczyszczalni ścieków ? Będzie transportowana rurami – czyli nieuniknione jest że woda nieustannie traci swoją pierwotną, uzdrawiającą strukturę. Na dziś woda na całej planecie Ziemi w 95% ma zaburzoną strukturę.

Taka woda jedynie może narobić ogromnych szkód w Twoim organizmie. Łącząc się w duże skupiska powoduje krystalizację wapnia oraz cholesterolu co z kolei powoduje powstawanie kamieni żółciowych oraz nerkowych a także miażdżycę kończyn dolnych.

Na szczęście jest na to prosty sposób, który pozwoli Ci otrzymać właściwą wodę o odpowiedniej strukturze dla Twojego organizmu, dzięki temu możesz zapobiec wielu chorobom i dolegliwościom.

Jeżeli chcesz mieć nieograniczony dostęp do strukturyzowanej wody mam dla Ciebie rozwiązanie tutaj

MASZ WYBÓR – TY DECYDUJESZ O SWOIM ZDROWIU !

Dodaj komentarz